İade/Değişim Prosedürü

İade Şartları

Siparişlerinizi teslim almadan önce iade etmek isterseniz ürün size ulaştığında paketi teslim almayın, ürünün paketini açmadan kargo şirketine geri teslim edin.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade/değişim yapmak isterseniz 14 gün içinde; sitemizde yer alan iletişim bölümünden sipariş numaranız ve iade edilecek ürünün tam adını belirterek; değişim yapmak isterseniz yeni almak istediğiniz ürünün de tam adını yazarak bizimle iletişime geçiniz.

İade/değişim yapılacak ürünün kargo bedeli müşteriye aittir.

İade/Değişim Kapsamındaki Ürünler

İade/değişim edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş, iade kargo sürecinde hasar görmemiş olması gerekmektedir. İade sürecinde hasar gören ürünlerin ücret iadesi kesinlikle söz konusu değildir  

İade/değişim etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları, faturası ve orijinal kutusu ile kargo masrafını karşılayarak gönderebilirsiniz. Kargo ücreti iadesi söz konusu değildir.

Tüketicinin isteği doğrultusunda özel yapılmış ürünler iade/değişim kapsamı dışındadır.

Sevkiyat sırasında hasar gördüğünü düşündüğünüz ürünleri firma yetkilisi önünde açıp; hasarlı ise tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, ödeme şeklinize göre kargo ücreti (‘Kargo ücretsiz’ gönderilerde toplam fatura bedelinin %15’i) düşüldükten sonra iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir.