PERSEUS Oda Takımı

ÖZEL ÜRETİM MOBİLYALAR

Koleksiyonumuza göz attığınızda, bir tasarıma aşık olabilirsiniz ve tam olarak aklınızda olan şey budur.  Ya da görünüm için çıldırabilirsiniz, ancak ihtiyaçlarınız için uygun olmayabilir.  İşte o zaman, gördüğünüz her şeyin arkasında görünmeyen bir olasılıklar dizisi olduğunu bilmeniz gerekir.

Özel mobilya yelpazemiz, tam olarak ihtiyaçlarınıza ve zevkinize göre uyarlanabilir.  Ve gördüğünüz her şeyin kalite, işlev ve ayrıntılara dikkat edilerek üretildiğine güvenebilirsiniz.

Aşağıdaki basit adımları izleyin ve kişiselleştirilmiş İskandinav stili odanızı oluşturmaya başlayın. 

ADIM 1: TARZ SEÇİMİ

Birinci adım, beğendiğiniz şekli ve stili bulmakla ilgilidir.  Aradığınız bir dolap ise, dolap tasarımlarımıza bir göz atın.  İster klasik olsun ister nostaljik, ister çocuk ruhuna hitap etsin ister yetişkin – her türlü zevke uyacak zamansız Kuzeyli dolap sistemlerine genel bir bakış atarak en sevdiğiniz tasarımı seçin – belki de VOLANS Serisi tam size göre! – ve işte bir sonraki adıma hazırsınız.  Bir karyola arıyorsanız, aynı işlem geçerlidir;  karyolalar sayfasına gidin, favori tasarımınızı bulun ve kendi koleksiyonunuzu oluşturmaya hazır olun. 

ADIM 2: ÖLÇÜLER VE BOYUT 

Sevdiğiniz bir tasarım bulduğunuzda, evinize uyduğundan emin olma zamanı.  Her şeyi çevrimiçi olarak gösteremediğimizi unutmayın – ancak kalbinize belirli bir tasarımı yerleştirdiyseniz, ilgili ürünler için ayrı ayrı ölçüleri belirleyin.  Şüpheniz varsa, bizi ziyaret edin ve alanınızı nasıl entegre edeceğiniz ve optimize edeceğiniz konusunda yetenekli ekip üyelerimizle konuşun.  Mükemmel boyutlu bir tasarım parçasına sahip olduğunuzda, kaliteli malzemeler ve heyecan verici renklerle şımaracağınız 3. adıma geçmeye hazırsınız. 

3.ADIM: MALZEMELER VE RENKLER 

Bir karyola ile dolap veya masa:sandalye kalbinizi kazanmış olsun. Şimdi renk ve yüzey zamanı.  Burada malzeme, renk ve boyama metodları ile oynamaya başlayabilir, kendi dolabınızı/karyolanızı tasarlayabilir ve tasarımları kişisel tarzınıza uygun hale getirebilirsiniz.  Kaliteli ahşap dokunuşunu bizzat hissetmek istiyorum diyorsanız ALTUKA Yaşamkent Showroomu ziyaret edin ve personelimiz rehberliğinde ilk elden deneyim edinin. Artık kalbinizdeni İskandinav stili odanız hazır. Şimdi sıra bizde.  

4.ÜRETİM

Özel mobilya yaratmak marka ruhumuza çok yakın.  İç tasarımı seviyoruz ve tutku ve sebatla kişisel yaşam tarzınıza uyan mobilya tasarımları yaratıyoruz.  Konseptimiz tamamen sizinle, dünyanızla ve heyecan verici kişisel zevkinizle ilgilidir. Bu yüzden kişisel özgürlüğe ve ihtiyaçlara uygun tasarım parçaları yaratıyoruz.  ALTUKA ekip üyelerinin, mobilyaları evinize uyarlamasını ve ısmarlama, kişisel bir çözüm oluşturmasını sağlayarak, kendi ikonik Kuzeyli tasarımınızı yaratın.  Yaşamınıza uyum sağlayan fonksiyonel tasarım mobilyalar. Siz tasarlamaya, optimize etmeye, birleştirmeye ve kişiselleştirmeye başlayın – biz ısmarlama mobilyalarınızı şevkle üretmeye, yuvanızda hayat bulmuş halini görmeye ve satış sonrası destek vermeye her zaman hazırız.—

Takım içeriğindeki mobilyaları dilediğiniz gibi seçebileceğiniz, tasarlayabileceğiniz, malzemesini, rengini ve ölçülerini belirleyebileceğiniz PERSEUS takım hakkında bilgi almak, kendi ikonik Kuzeyli stilinizi yaratmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

PERSEUS İskandinav stili çocuk/genç odası takımında neler seçebilirim?

  • 2 veya 3 kapılı gardırop
  • 3 veya 4 çekmeceli şifonyer
  • Komodin
  • Kitaplık
  • Çalışma masası
  • Sandalye
  • Karyola